KÖÖMEN CATERING on International House Tartu algatatud sotsiaalne ettevõte, mis pakub autentset toiduelamust ja toob põnevad maitsed sulle koju kätte.

Samal ajal aitame toitlustamisvaldkonnast huvitatud sisserändajatel rakendada enda andeid, olla paremini valmis Eesti tööturu nõudmisteks ja saada sissetulekut.

Kui einepakkide retseptide tegemisse panustavad paljudest erinevatest riikidest Eestisse elama tulnud sisserändajad, kes tahavad tutvustada oma kultuuri ja toidu paremikku, siis Köömne kokad on peamiselt pagulased, kellel enamasti puudub ka eesti või inglise keele oskus. Osana oma tööst õpivad nad eesti keelt, koos käime läbi erinevad toitlustusvaldkonna reeglid, Eesti kliendi ootused toidule ja teenindusele ja palju muud,  mis on vajalik selleks, et saada hiljem hakkama mõnes restoraniköögis või avada oma toitlustus.

Kõik meie toidud ja retseptid on pärit Eestis elavate sisserändajatelt. Meie toit valmib armastusega, põlvest põlve pärandatud retseptide järgi. Meil on väga hea meel, et saame tuua need maisted Eesti lauale, aidates samal ajal sisserändajatel jõuda lähemale Eesti ühiskonnale!

Vaata KÖÖMNE FACEBOOK’i LEHTE ja KÖÖMNE KODULEHTE ja luba endale midagi põnevat!