Kas oled uudishimulik ja tunned huvi nii erinevate kultuuride, kui ka keeleõppe vastu? Ühine meie meeskonnaga!

Otsime Köömne kohviku kokkadele vabatahtlikke keelesõpru, kes aitaksid korra nädalas meie kokkadel eesti keelt harjutada. Keelesõbra ülesandeks on läbi mängude, harjutuste ja vabas vormis suhtluse õppijat eesti keelt rääkima julgustada.

Millist abi vajame?

Tartu Rahvusvahelise Maja loodud sotsiaalne ettevõte Köömen pakub põnevaid uusi maitseid Eesti toiduvaldkonnas, pakkudes autentset rahvusköökide toitlustust. Köömnes tegutsevad pagulas- või rändetaustaga kokad, kes valmistavad oma riigi põnevaid toite. Lisaks maitsva toidu pakkumisele tahame, et Köömnes töötades saaksid meie kokad ka keele selgeks. Just selleks otsimegi oma meeskonda vabatahtlikke keelesõpru!

Kokad on juba ametlikes keeletundides ning nüüd on vaja tööalast keelt harjutada ja lihvida (tase A1/A2) ning mis peamine, julgustada keelt aktiivselt kasutama.

Omalt poolt pakume:

  • Rikastavat kogemust – saad tutvuda toredate inimestega ning avastada palju uut erinevatest kultuuridest
  • Keeleõppematerjale ja juhendeid katsetamiseks
  • Professionaalse keeleõpetaja tuge ja nõuandeid 
  • Võimalust proovida erinevaid maitsvaid toite 

Meiega saad anda oma panuse avatuma ja sõbralikuma Eesti loomisesse ning aitad välismaalt tulijatel Eestit paremini mõista.

Mis meile oluline on?

Meile on tähtis, et keelesõbral oleks aega kohtumisteks nädala sees hommikuti või päevastel aegadel. Otsime inimesi, kes on valmis keeleõppe teemadel kastist välja mõtlema. 

Eriti hästi sobib keelesõprus neile, kellel on tulevikus huvi keeleõpetajaks saada. Keelesõprade kohtumispaik kokkuleppel kas kohvikus, meie kontoris või mujal.

Mida ma vabatahtlikuks saamiseks tegema pean?

Palun saada meile lühike e-mail enda kohta, aadressile miriam@internationalhouse.ee.
Saada meile vabas vormis enda tutvustus ja kirjuta miks sa soovid keelesõber olla. Kiri ei pea sugugi olema pikk, paarist lõigust juba piisab!

Lisainfo saamiseks kirjuta miriam@internationalhouse.ee või helista Miriamile +372 56663534 hiljemalt 22. jaanuaril.