Tartu Rahvusvahelise Maja algatatud sotsiaalne ettevõtte Köömen rihib KÜSKi toel täiskäigul edasi uute sihtide poole!

2019. aastal lõpus otsustas Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) toetada “Köömne” arenguhüpet ligikaudu 25 000 euroga, et juba järgmise aasta alguses oleks Köömen isemajandav ning saaks pakkuda jätkusuutlike töökohti pagulastele.

KÜSKi starditoetuse abil arendame välja kliendibaasi, kasutame tänaste väljakutsete lahendamiseks uusi meetodeid, ning arendame edasi brändi.

Miks? Selleks, et

aidata tööturule ka neid sisserändajaid, kellel teel on palju takistusi, nagu nt keeleoskus või kultuuri mõistmine

“Mulle meeldib Köömeni paindlikus – see aitab meil suhelda eesti kogukonnaga ja vahetada kultuure. Köömen aitas mul ennast leida ja teada, mida ma tahan.

– Iman

saaksime pakkuda maitserõõmu kõigile soovijatele, sest täna veel võib juhtuda, et mitu tellimust korraga käib üle jõu

“Mitte ainult köömen, vaid ka kümned teised idamaised vürtsid ja ürdid, millele nimegi ei oska anda. “Köömnest” saavad kiiduväärt maitseelamuse nii soolasesõber kui ka maiasmokk. Omalt poolt tunnustaks lisaks ka sõbralikku ja kliendi soovidele väga vastutulelikku teenindust”

– Kersti Kivirüüt

“Köömen” alustas oma tegevust 2019. aastal ja meil on olnud töö- ja elamusterohke kasvuaasta. Aitäh kõikidele klientidele, kokkadele ja vabatahtlikele! Ja kui tahad päris Lähis-Ida toitu, siis mis muud, kui et “Köömnest” tellima!

Tahan tänada maitsva sünnipäevapeo eest! Kõik külalised kiitsid ning mitmed, kes olid Süüria naaberriikides viibinud tunnustasid, et maitsed olid igati ehedad.

Edith Eskor