Kas oled uudishimulik ja tunned huvi maailma vastu? Kui arvad, et sündmuste korraldamises osalemine võiks olla kontimööda küll, siis tule kampa! Saad panustada toredatesse kultuurialgatustesse, samal ajal ise uusi asju avastades!

Millist abi vajame?

Aastatel 2022-2023 korraldame Lõuna-Eestis erinevaid põnevaid sündmusi, millel kohtuvad Eestisse mujalt elama asunud inimesed ja kohalikud inimesed.

Sündmused on erinevad, kord teeme Jaapani päeva, teinekord jällegi kultuuribrunch´i või hoopis toidutöötoa või kriketimängu! Juba selle aasta alguses plaanime aga maha pidada… pulmad!

Sündmuste juures on alati vaja abikäsi. On vaja aidata õigetel inimestel õigesse kohta jõuda, on vaja programmi osas kaasa mõelda, sõna levitada jpm.

Ootame vabatahtlikuks erinevate oskustega ja igas vanuses inimesi! Vabatahtliku töö maht sõltub kokkuleppest. Helista või kirjuta ja räägime pikemalt! Kontaktid leiad all.

Mida see sulle annab?

  • Avastad palju uut erinevatest kultuuridest ja saad uusi toredaid tutvusi
  • Aitad muuta Lõuna-Eestu kultuurielu ägedamaks
  • Saad kogemuse kultuurikorralduse valdkonnas
  • Panustad avatuma ja sõbralikuma Eesti loomisesse ning aitad välismaal tulijatel Eestit paremini mõista
  • Saad rahvusvahelises seltskonnas töötamise kogemuse

Mis meile oluline on?

  • Ühised väärtused: me tahame, et inimesed Lõuna-Eestis saaksid omavahel paremini läbi, olenemata keelest ja kultuurist. Meil kõigil on palju huvitavat üksteisega jagada!
  • Oskad oma aega planeerida ja pead kokkulepetest kinni.
  • Igasugune keeleoskus tuleb kasuks, aga ei ole kõige olulisem.

Mida ma vabatahtlikuks saamiseks tegema pean?

Palun saada meile lühike e-mail enda kohta, aadressile nastja@internationalhouse.ee.
Enesetutvustuses too välja põhjus(ed), miks sulle meeldiks olla vabatahtlik ning mis on sinu tugevused ja oskused (näiteks vene keele oskus, fotograafia, huvi kultuurikorralduse vastu, autojuhilubade olemasolu, meeldib tekste kirjutada vms). Kiri ei pea sugugi olema pikk, paarist lõigust juba piisab!

Lisainfo saamiseks kirjuta nastja@internationalhouse.ee või helista Nastjale +372 51 32 891