Tule aita uussisserändajatel Tartus paremini kohaneda ja hakkama saada!

Keda otsime?
Kui sa oled 18-30 aastane ja soovid panustada Lõuna-Eestisse välismaalt tulnud inimeste kohanemisse, on meil pakkuda sulle praktikavõimalus!

Kultuuriprogrammi praktikant: Koostöös erinevate Tartu muuseumide ja organisatsioonidega viime ellu kultuuriprogrammi. Selle eesmärk on pakkuda Tartusse tulnud sisserändajatele sissevaadet Eesti kultuuri, võimalust luua võrgustikku omnavahel ja kohalike inimestega ja harjutada natuke eesti keelt! Töö sisaldab nii inimestega koos tegutsemist kui taustamaterjalide väljatöötamist. Praktikant saab olla 6 kuud ja praktika on sümboolselt tasustatud. Praktika on täistööajaga.

Pagulaslperede praktikant: Olemejuba mitu aastat töötanud selle nimel, et Tartus elavad pagulaslapsed paremini hakkama saaksid koolis, sõprade leidmisega ja vaba aja veetmisega. Samuti teeme tööd nende vanematega, et toetada neid uues kohas just vanematena. Töö sisaldab nii laste ja nende vanematega koos tegutsemist, kui taustamaterjalide väljatöötamist. Praktikant saab olla 6 kuud ja praktika on sümboolselt tasustatud. Praktika on täistööajaga.

Tundub huvitav? Võta ühendust ja arutame!
Kontakt: Dan Prits, dan@internationalhouse.ee, tel.: 56 950 099

Kandideerimine on avatud jooksvalt, aga eks mida kiiremini kandideerid, seda rohkem on võimalusi, et

Projekti toetab rahaliselt Euroopa Komisjon Erasmus+ programmist. ESC projektide rahastab Euroopa Solidaarsuskorpus.

Töö- ja praktikaprojektide kohta loe rohkem siit.