Oleme tegutsenud meie programmiga Maailma Maaliin (vt ka lühikirjeldust all) aasta aega. Tahame nüüd aru saada, mida see on andnud neile, kes programmiga seotud on olnud – publikule, vabatahtlikele, kogukondadele. Arvame, et üks hea viis tagasisidet saada, on inimestega rääkida, sest just nii saab teada, kas ja miks meie tegevusest kellelgi rõõmu on või mis puudu jääb.

Otsime appi inimest, kes on huvitatud ühiskondlikku sidusust suurendavate sündmuste disainimisest ja kellel oleks huvitav kaasa mõelda, kuidasneid paremini teha.

Sa võiksid sobida, kui sa

* tunned enda mugavalt mittetuttavate inimestega rääkimisel,
* oled hea kuulaja,
* oskad näha tervikpilti.

Kindlasti on abiks, kui oled nt oma õpingute käigus kvalitatiivseid uurimismeetodeid kasutanud, sh intervjuusid läbi viinud. Kõige olulisem on siiski see, et sind huvitaks, miks inimeste asju just niimoodi tevad nagu nad teevad, mis on nende motiivatsioon ja takistused.

Kui sa parasjagu õpid ülikoolis ja sul on vaja praktikavõimalust, siis kindlasti on see hea võimalus. saame olla paindlikud selles osas, mitu intervjuud teed. Ajaliselt peavad intervjuud jääma vahemikku veebruar -juuni 2023.

Meie omalt poolt saame natuke maksta selle eest, et kampa tuled. Kui palju täpselt, sõltub sinu kogemusest ja töömahust. Alustada saab kohe.

Oled huvitatud?
Kirjuta nastja @ internationalhouse.ee või helista 51 32 81 (Nastja)

Maailma Maaliin kogukonnaprogramm on aastatel 2022-2023 toimuv tegevuste sari, mis pakub Valgamaa ja Võrumaa elanikele kord kuus võimaluse saada tuttavamaks Lõuna-Eestisse teistest riikidest elama tulnud inimeste kultuuridega. Ja vastupidi – teistest riikidest tulnud inimesed saavad võimaluse avastada enda jaoks päris Lõuna-Eestit. Vaata toimunud ja tulevasi sündmusi ka Facebookist.

Tartu Rahvusvahelise Maja mõju hindamist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.